17/12/2015
Dzień dobry. Witam wszystkich serdecznie i pragnę podziękować wszystkim klientom za zakupy w moim sklepie :) Dziękuję za to że mój sklep stał się waszym ulubionym miejscem zakupu kosmetyków i upominków dla rodziny i przyjaciół. Dziękuję za wsparcie moim rodzicom oraz rodzinie bez których ta przygoda nie była by możliwa :) Chciałam poinformować że dzień 23 Grudnia będzie ostatnim dniem handlu Victoria Drogeria i Mydlarnia oraz Butiku Victoria. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich. Zapraszam do skorzystania z promocji na mydła i produkty do kąpieli że Stołu z Mydłami oraz kosmetykami naturalnymi. Przy zakupie jednej sztuki mydła, kuli do kąpieli czy pudru drugi produkt ze stołu możecie nabyć za połowę ceny. Zapraszam :)