25/03/2026
Cześć kochani! Dziś chciałabym podzielić się z Wami czymś, o czym nie każdy z Was wie. 😉
Od 4 lat jako właścicielka gabinetu kosmetologii estetycznej sprawdzam swoje możliwości. Ta droga nie była prosta, ale pełna przystanków, do których wracam z pokorą i uśmiechem.
Moja przygoda z branżą beauty zaczęła się w 2011 roku, kiedy rozpoczęłam naukę jako technik usług kosmetycznych w Koszalinie. Po ukończeniu tego kierunku zdecydowałam się na studia wyższe, zdobywając licencjat, a równocześnie ucząc się stylizacji paznokci (roczna szkoła, pokonywałam kilometry między Szczecinem, a Warszawą). Następnie ukończyłam studia magisterskie z powodzeniem (Warszawa).
W trakcie studiów miałam okazję pracować w różnych miejscach — od kelnerstwa i barmaństwa, przez sprzedaż, aż po doradztwo w sklepie obuwniczym. Miałam również przyjemność być doradcą w sklepie Inglot oraz dermokonsultantką w aptekach. Od 13 lat pracuję w gabinecie kosmetologii, gdzie błądziłam po swojemu, wykonując stylizacje rzęs i zajmując się piercingiem (to te mniej oczywiste czynności). Między czasie była ogromna ilość różnorodnych szkoleń i kongresów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. W dorobku prywatnym pod koniec studiów magisterskich urodziłam syna (jeździł ze mną 3 miesięczny bąbel na studia do Warszawy), a po nim po 2,5 latach kolejnego syna, niewiele później podjęłam ważny krok o założeniu własnego gabinetu kosmetologii.
Chęć rozwoju oraz poszukiwanie siebie były silniejsze niż jakiekolwiek przeszkody. Czy jestem w miejscu, w którym chciałam być? Myślę, że nigdy nie sądziłam, że dotrę aż tutaj. Jestem bardzo ciekawa, gdzie moje marzenia, plany i kreatywność pokierują mnie dalej.
Będę wdzięczna jak wpiszecie w komentarzu skąd mnie znacie, studia, praca, apteka, prywatnie ze szkoły, z przedszkola dzieci itd 🙃