10/06/2026
„Realia świata mają duży wpływ na nastolatka. Podczas gdy małe dziecko przez zabawę - czynność, którą dorośli uznają za normalną u najmłodszych - wydaje się odkładać na później stawianie czoła światu, nastolatek wie, że wkrótce zostanie wrzucony w świat, aby podążać własną drogą. Tęskni za wolnością i niezależnością dorosłości, a jednocześnie jest przerażony i boi się o siebie. (...) Ci, którzy przychodzą na terapię, mają możliwość pełniejszego zrozumienia siebie, swoich potrzeb i pragnień. Mogą zyskać siłę, by radzić sobie z problemami i konfliktami w świecie, z którym będą musieli się zmierzyć.”
-Violet Oaklander
W Pracowni Nad Sobą prowadzimy terapię młodzieży od 13. roku życia. To bezpieczna przestrzeń, w której nastolatki mogą lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje, relacje i trudności, z jakimi mierzą się na co dzień.
🔹 Jak wygląda pierwsza konsultacja?
Pierwsze spotkanie odbywa się z udziałem nastolatka oraz rodzica/opiekuna. Rozmawiamy o trudnościach, oczekiwaniach i potrzebach młodej osoby. Pierwsza konsultacja poświęcona jest wspólnej rozmowie, a kolejne indywidualnemu kontaktowi z nastolatkiem. Dzięki temu możemy wspólnie ustalić najlepszą formę dalszego wsparcia.
Obecnie mamy jeszcze kilka wolnych terminów na konsultacje.
Aby umówić się na konsultację można:
📞 zadzwonić pod numer +48 884 334 994
📍 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://nadsoba.pl/kontakt/
📩 Zapraszamy do kontaktu.
Photo by Niko Tsviliov on Unsplash https://unsplash.com/photos/a-woman-in-a-black-dress-walking-through-a-forest-eXMy1lmw5ss