Moc Refleksologii Kraków

Moc Refleksologii Kraków Czym jest Refleksologia stóp, rąk, twarzy i uszu? Naturalne wsparcie zdrowia, pracy narządów i układów w organizmie poprzez odpowiednią stymulację refleksów.

Terapia wspierająca regenerację, równowagę i balans w pracy ciała. I co istotne dla każdego. W dużym stopniu moja przygoda z refleksologią zaczęła się od poszukiwania bezpiecznej i nie inwazyjnej metody wspomagania organizmu dla mojej Rodziny. Bardzo szybko zorientowałam się, że tak naprawdę było to poszukiwanie samej siebie. Zbiegło się to w czasie z pożegnaniem mojej pracy w korporacji i zamknię

ciem jednego z rozdziałów w moim życiu. Przez te 19 lat bycia korpo mamą i żoną, stałam się mistrzynią planowania i skutecznego dążenia do celu i oczywiście wszystko w szybkim tempie, z dedykacją na wczoraj. W 2011 roku doznałam wypadku na nartach, w ten oto sposób życie samo wymusiło na mnie przerwę, a nawet mój indywidulany mini lockdown. Wtedy również powstało pytanie, Co dalej? Odpowiedź przyszła niebawem: poszukaj swojej pasji ona sprawi, że będziesz unosić się nad ziemią. Mając zdecydowanie więcej czasu niż dotychczas, zaczęłam chłonąć wiedzę i wszystkie informacje z dziedziny zdrowego odżywiania, zdrowego trybu życia, niekonwencjonalnych metod leczenia, wspomagania organizmu w drodze do równowagi energetycznej…i tak trafiłam na Wandę Budzanowską - Bratko i jej refleksologię. Do dzisiaj pamiętam jak słuchałam przez całą noc Wandy z wypiekami na twarzy, czekając jednocześnie poranka, by umówić się na zabieg. I już wszystko stało się dla mnie jasne - sama będę pracować z córka - zapisałam się na szkolenie. To co mnie do niej bardzo szybko przekonało, to z jaka pasją i sercem opowiadała historie osób, które dzięki tej metodzie odnalazły zdrowie i poprawiły sobie jakość życia. Kiedy zaczynałam pierwszy kurs, nie miałam pojęcia, że refleksologia stanie się i moją pasją. Robiłam to wtedy tylko na potrzeby mojej Rodziny. Jednakże z czasem na moim fotelu zaczęli siadać znajomi, początkowo mocno zdziwieni - "jak to przez stopy", ale z czasem zachwyceni rezultatami. Bardzo szybko zrozumiałam, że to jest moje „coś” na ziemi – REFLEKSOLOGIA - moja pasja życia. Dziś każdego poranka REFLEKSOLOGIA rozświetla moje serce miłością i szczęściem. To wszystko skłoniło mnie do dalszego rozwoju w tej dziedzinie. Motywowana skutecznością i nie inwazyjnością tej metody praktykuję i stale poszerzam swoją wiedzę:

Jestem wdzięczna za to, że Wanda z REFLEKSOLOGIĄ stanęła na mojej drodze życia i sprawiła, że żyję dając radość zdrowia innym z poczuciem spokoju i harmonii w sobie.

Ten weekend był dla mnie wyjątkowy – prowadziłam szkolenie Refleksologii Głowy I stopnia w Polski Instytut Refleksologii...
10/05/2026

Ten weekend był dla mnie wyjątkowy – prowadziłam szkolenie Refleksologii Głowy I stopnia w Polski Instytut Refleksologii, będące częścią ścieżki kształcenia Dyplomowanych Refleksologów 🧡

Jako nauczyciel widzę, jak ważne jest dziś przekazywanie tej metody w sposób rzetelny, świadomy i odpowiedzialny. Refleksologia głowy to nie tylko technika pracy z punktami refleksyjnymi. To metoda wspierająca wyciszenie układu nerwowego, redukcję napięć, głęboki relaks i naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Bardzo często uczestnicy już podczas nauki dostrzegają, jak ogromny wpływ ma jakościowy, uważny dotyk na samopoczucie człowieka.

W Polski Instytut Refleksologii dbamy o wysoki poziom edukacji i standard nauczania. Zależy nam, aby przyszli refleksolodzy nie tylko poznawali mapy refleksyjne i techniki pracy, ale również rozumieli odpowiedzialność tego zawodu, potrafili pracować z uważnością, szacunkiem i świadomością potrzeb drugiego człowieka.👣❤️

Cieszę się, że mogę towarzyszyć uczestnikom w ich rozwoju i obserwować, jak krok po kroku budują swoje kompetencje, pewność i jakość pracy.

Dziękuję wszystkim za ten wspólny weekend, za zaufanie, otwartość i zaangażowanie.

Dziękuję Ania, Karolina, Małgosia, Justyna, Kinga, Przemek.

Z wdzięcznością Kinga Serwin
Dyplomowany Refleksolog
Nauczyciel Polskiego Instytut Refleksologii


11/04/2026

Nowy etap właśnie się zaczyna ✨

Już za chwilę rozpoczynam szkolenie I stopnia Refleksologii Stóp w Krakowie w Polskim Instytucie Refleksologii.

Dla mnie jako nauczyciela PIR to ogromny zaszczyt towarzyszyć innym w odkrywaniu mądrości ciała i pracy poprzez stopy. Refleksologia to coś więcej niż technika – to uważność, czucie i głęboki kontakt.

Czuję wdzięczność i ekscytację za każdym razem kiedy rozpoczynam szkolenie ❤️👣❤️👣

Z okazji Świąt Wielkanocnychżyczę Ci chwili zatrzymania i prawdziwego odpoczynku.Niech ten czas będzie łagodnym powrotem...
03/04/2026

Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzę Ci chwili zatrzymania i prawdziwego odpoczynku.
Niech ten czas będzie łagodnym powrotem do równowagi –
do ciała, które cicho przypomina o swoich potrzebach,
i do siebie, gdzie zawsze możesz odnaleźć spokój 🧡.
Niech wraz z wiosną pojawi się w Tobie nowe światło,
lekkość i oddech, który niesie regenerację i ukojenie 💛

Pięknych, spokojnych i pełnych harmonii Świąt Wielkanocnych
— z troską o Twoje ciało i wewnętrzny spokój 🐣

30/03/2026

Czym jest dla nas powrót do siebie?

Może nie jest powrotem, tylko spotkaniem na nowo - jak wiosna, która przychodzi i za każdym razem rozkwita inaczej.

Nie wracamy do siebie sprzed.

Odsłaniamy się przed sobą
powoli.

Warstwa po warstwie.

Jak wiosna,
która budzi się w swoim rytmie
i odsłania to, co było gotowe.

Z każdym kolejnym spotkaniem
coś się w nas otwiera.

Ciszej.
Subtelniej.
Spokojniej.

Za każdym razem widzimy siebie inaczej.

Nie dlatego, że się gubimy,
lecz dlatego, że zaczynamy dostrzegać siebie głębiej.

To nie jest powrót.

To proces spotykania.

OTULINA 🩵 przestrzeń, w której rozkwitamy, spotykając siebie na nowo

To już już za momencik zaczynamy kolejną niesamowitą przygodę terapeutyczną   Twarz i głowa niesamowity subtelny dotyk, ...
07/03/2026

To już już za momencik zaczynamy kolejną niesamowitą przygodę terapeutyczną Twarz i głowa niesamowity subtelny dotyk, precyzyjne ruchy, różnorodność technik. To tworzy niesamowite narzędzie do przywracania balansu w ciele i jest jednym z etapów nauczania w . Do dzieła 🥰.
Nauczyciel zawodu
Kinga Serwin

Adres

Brogi 26
Kraków
31-431

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 14:00 - 19:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 19:00

Telefon

+48603764432

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Moc Refleksologii Kraków umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Moc Refleksologii Kraków:

Udostępnij