01/06/2026
W poniedziałkowy piękny poranek uśmiechnięty personel Oddział Neonatologii obdarował swoich najmłodszych pacjentów upominkami.
Kochane Maluszki!
Z okazji Waszego pierwszego Dnia Dziecka życzymy Wam zdrowia i bezgranicznej miłości. Niech każdy dzień przynosi Wam poczucie bezpieczeństwa, a świat wita Was uśmiechem i dobrem. Rośnijcie szczęśliwie, odkrywając krok po kroku wszystkie jego piękne tajemnice.
Personel Oddziału Neonatologicznego ❤️