02/07/2025
Siemano, już pewnie wiele osób słyszało ale jestem w studio Bad Mojo do końca sierpnia🤘 od września działam pod nowym adresem dlatego jeśli ktoś ma wykupiony voucher do bad mojo zachęcam wykorzystać go do końca sierpnia jakiś termin znajdę aby to zrobić. Wszystkie zapisy od dziś najlepiej jeśli by były prowadzone przeze mnie. Niebawem kolejne ciekawostki 😄🔥💪