Od stóp do głowy

Od stóp do głowy Nasz głos / ciało wyraża to co w nas zapisane . Czas na zmiany. Zapraszam

Czasem na sesjach używam rekwizytów .Dzisiaj sesja z serduszkami , a właściwie z ❤️.Jednym , o tym jak się nim zaopiekow...
06/06/2026

Czasem na sesjach używam rekwizytów .
Dzisiaj sesja z serduszkami , a właściwie z ❤️.
Jednym , o tym jak się nim zaopiekować , zająć , ukołysać .
Sesja o uznaniu Siebie .
Ze wszystkim co się nam przydarzyło.
I zjawił się delfin 🐬 na sesji , jako symbol wolności , spontaniczności .
I oczywiście herbata , miętowa .
Pozdrawiam i zapraszam na sesje
Grażyna

4 lata temu na pomoście siedziała kobieta i wzdychała, żeby dopłynąć na drugi brzeg jeziora .Ale jak dopłynąć , skoro bo...
05/06/2026

4 lata temu na pomoście siedziała kobieta i wzdychała, żeby dopłynąć na drugi brzeg jeziora .
Ale jak dopłynąć , skoro boisz się wody .
Weź swoją odwagę ze sobą .
Weź swoje zasoby.
Odpuść stare przekonania .
Wypuść traumy .
Oddychaj .
Ciesz się życiem .
Zapraszam do podróży w głąb siebie .
Zapraszam na sesje

Dopłynęłam na drugi brzeg , a nawet więcej .
Zrobiłam tysiące pięknych zdjęć .
Obejrzałam tyle samo poranków i wieczorów .
Usłyszałam wiele pięknych dźwięków .
Pływałam w kolorowej wodzie , a mogłam dalej siedzieć i wzdychać .
Poszłam po swoje , za Sobą .
Grażyna

05/06/2026

Pozdrawiam
Temperatura wody 18'stopni .
Pomiar z echosondy , zawsze są tu jacyś wędkarze , więc jestem na bieźąco .💦

Skóra cd.Skóra zajmuje dużą powierzchnię naszego ciała , przykrywa organy i tkanki, kościec .Jakoś to trzyma w kupie 🥰Al...
02/06/2026

Skóra cd.
Skóra zajmuje dużą powierzchnię naszego ciała , przykrywa organy i tkanki, kościec .
Jakoś to trzyma w kupie 🥰
Ale czy tylko ?
Skóra nazywana też jest drugą nerką , drugim płucem .
Skóra wywala to , z czym organizm już nie radzi sobie .
I tutaj zachęcam do glębokich oddechów .
Oba organy -płuca i nerki lubią oddech .
Oddech głęboki , taki który dociera do powięzi , głębokich tkanek , do złogów w ciele .
Kochani , te złogi często nie powstały dzisiaj .
One są zadawnione !!!!
Oddychanie pozwala oczyścić to wszystko .
Skóra oddycha .
Kiedy mówię na sesjach o oddechu wiele osób mówi ,,I co, tylko oddychać ?"
No tak .
Co, za proste ?
Za tanie ?
Za zwyczajne ?
W dodatku można stosować wszędzie 😂
A co, czekacie na udziwnioną technologię??
Wiecie dlaczego pływam codziennie ?
Też dlatego , żeby oddychać , całą sobą .
Każdą komorką .
Pływam żabką , uczę się kraulem .
Dzisiaj na sesji klientka mówi
,,Grażyna, ale ja naprawdę czuję ciało "
Serio ??
A czemu nogi niestabilne , brak gibkości , elastyczności ?
A czemu płuca zatkane ?-mówię .
Oddycha .

Ciało puszcza .
Nogi stabilne .
Płaczem wypuszcza .
Na koniec daje olejki eteryczne
Dzisiaj wszystko pachnie imbirem, kardamonem i eukaliptusem .
Mówię ,,Idź nad wodę ".
Jezioro jest 150 mi od pracowni .

Dobrego dnia kochani .

Zapraszam na sesje .
Grazyna
Na zdjęciu jezioro w Gołdapi.
Jak nie mam stroju kąpielowego , to pływam w tym co mam .
💦💦

Skóra Przez ostatnie kilka miesięcy miałam różne plamy na skórze .Od pięknej czerwieni po suchą.Miałam wrażenie , że prz...
01/06/2026

Skóra
Przez ostatnie kilka miesięcy miałam różne plamy na skórze .
Od pięknej czerwieni po suchą.
Miałam wrażenie , że przeszłam jakieś zabiegi .
A nic nie robiłam .
Pieczenie , swędzenie .
Próbowałam różnych rzeczy , w większości naturalnych .
A właściwie głównie naturalnych .
No to co stosowałam ?
Nagietek .
Kąpiele solne.
Bardzo tanie i dobre kremy na bazie wody siarczkowej .
Masowałam węzły chłonne .
Skóra pękała .
Wrażenie nie do opisania .
Jakie mam refleksje ?
Wtedy , kiedy potrzebujemy siebie przytulić , wesprzeć , poganiamy siebie .
No szybciej , poganiasz skorę.
A to nie działa .
Bo skóra reaguje na stres .
Nie tylko ten z dzisiaj , ten zamknięty w tkankach miękkich też .
Zaczęłam siebie pytać .
Czego potrzebuję?
Ciągle i ciągle słyszę jedná odpowiedz .
Radości 🩷❤️
To dziwne , ciągle słyszeć to samo .
Ta radość to też akceptacja dla siebie , cieszenie się z drobnych rzeczy .
Odpierdolenie się od siebie , też .
Przeszłam wewnętrzne rozmowy .
Moja skóra wraca do normy , pięknieje.
Skóra reaguje na kortyzol
Więc relaks , relaks , relaks 💙
Kochani , diety działają .
Kremy działają .
Ale najlepiej działa akceptacja Siebie.
Skóra nie leczy się przez poganianie .
Szybciej
No już .
Skóra słyszy co do niej mówimy .
Co do Siebie mówimy .
Mów do Siebie piękne rzeczy .
Zmieniaj zapisy .
Pozdrawiam
Grażyna

DzieckoDorosły mówi do dziecka ,,A co Ty tam wiesz ?"A co wiedzą dzieci ?Wiedzą co im dolega , wiedzą od czego chorują ,...
01/06/2026

Dziecko
Dorosły mówi do dziecka ,,A co Ty tam wiesz ?"
A co wiedzą dzieci ?
Wiedzą co im dolega , wiedzą od czego chorują , wiedzą co je uzdrowi.
Mało?
Wiedzą i czują❤️💚
Czego potrzebują?
Wszystkie , absolutnie wszystkie .
Bycia widzianym.
Patrzenia w oczy , krótko ale z uważnoscią.
Doświadczam tego na sesjach z dorosłymi.
Przychodzi taki moment , kiedy spadają nasze zasłony , traumy, programy i widzimy się wzajemnie .
Jest to głęboki moment zrozumienia i akceptacji .Uzdrowienia na poziomach i jakich byśmy nie podejrzewali , że istnieją.
Takiego widzenia potrzebują dzieci .
I dzieci w Nas.
Zaopiekuj się swoim wewnętrznym dzieckiem .
Popatrz na nie z czułością .
Popatrz na dziecko w dorosłym z czułością .
Przytul dziecko , jeśli jesteś rodzicem .
Popatrz w oczy
Albo prześlij mu dużo życzliwości na odległość .
Ostatnio spotykam dzieci , które widzą więcej niż myślimy , bo czasem ,,myślenie "przeszkadza w zrozumieniu najistotniejszych rzeczy .
Spotykam dzieci , które widzą aury .
Czują.
Wiedzą.
To dzieci zauważają drobiazgi , piękne kwiaty , grają , spiewają , tańczą spontanicznie .
Dorośli , pędzą .
Posłuchaj , co Twoje wewnętrzne dziecko ma do powiedzenia .
Może to być historia , od której się odwracasz .
Zatrzymaj się , posłuchaj .
Posłuchaj .
Grażyna

Nieidealna Kiedyś poprawiałam jedno zdanie 9 razy .Więc miałam 9 wersji 😀jednego zdania .Przesuwałam przecinki , a może ...
30/05/2026

Nieidealna
Kiedyś poprawiałam jedno zdanie 9 razy .
Więc miałam 9 wersji 😀jednego zdania .
Przesuwałam przecinki , a może inny wyraz ?
Więc dzisiaj piszę post , czasem z blędami .
Poprawiam , ale bez idealizacji .
Zauważam błędy.
Wstawiam nieidealne posty .
Przyszedł kiedyś mężczyzna na konsultację .
Syn miał duże problemy z nadwrażliwością .
Ojciec wszedł do gabinetu .
Perfumy wypełniły pokój .
Usiadł idealny .
Wszystko pasowało .
Skarpetki do butów , pasek do spodni .
Ideał .
I zaczął powoli , bo nie od razu opowiadać .
Wie pani , mam tak od dziecka .
Musi być wszystko idealnie dobrane .

Poprawiał torbę na krześle wiele razy .
Bluzka wyprasowana , bez skazy .
Ja czułam się jakbym była wygnieciona i w ogóle niezadbana 😀
Powiedział , że bardzo się męczy .
Wszystko sprawdza , układa , poprawia .
Na koniec odpuścił to swoje spięcie.
Potrafi pan wylać herbatę na podłogę bez poczucia winy ?-zapytalam .
Spróbuję -powiedzial i usmiechnąl się .
Dzisiejsza sesja była o byciu 🙂‍↔️nie idealnym .
Dostałam prezent .
Czyżby zapowiedź wyjazdu ??
Pisze do Was nieidealna Grażyna .
Wystarczająca , żeby prowadzić sesje .
Moje zdjęcia w internecie mnie przypominają , nie będzie zdziwieni 😂.
Wiecie , że bycia idealnym oczekują od Was tacy sami ludzie jak wy .
Nieidealni.
Bądźcie wystarczająco dobrzy .
Pozdrawiam

Zapraszam do mojej pracowni od stóp do głowy .To nie jest przypadek , że tak się nazywa .Będziemy ogarniać przestrzeń wo...
28/05/2026

Zapraszam do mojej pracowni od stóp do głowy .
To nie jest przypadek , że tak się nazywa .
Będziemy ogarniać przestrzeń wokół Was .
🪉💜😀
Grażyna

28/05/2026
28/05/2026

Pływanie , codzienne.
Pozdrawiam serdecznie
Grażyna

Adres

Miłki

Telefon

+48509004859

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Od stóp do głowy umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Od stóp do głowy:

Udostępnij