02/06/2026
Skóra cd.
Skóra zajmuje dużą powierzchnię naszego ciała , przykrywa organy i tkanki, kościec .
Jakoś to trzyma w kupie 🥰
Ale czy tylko ?
Skóra nazywana też jest drugą nerką , drugim płucem .
Skóra wywala to , z czym organizm już nie radzi sobie .
I tutaj zachęcam do glębokich oddechów .
Oba organy -płuca i nerki lubią oddech .
Oddech głęboki , taki który dociera do powięzi , głębokich tkanek , do złogów w ciele .
Kochani , te złogi często nie powstały dzisiaj .
One są zadawnione !!!!
Oddychanie pozwala oczyścić to wszystko .
Skóra oddycha .
Kiedy mówię na sesjach o oddechu wiele osób mówi ,,I co, tylko oddychać ?"
No tak .
Co, za proste ?
Za tanie ?
Za zwyczajne ?
W dodatku można stosować wszędzie 😂
A co, czekacie na udziwnioną technologię??
Wiecie dlaczego pływam codziennie ?
Też dlatego , żeby oddychać , całą sobą .
Każdą komorką .
Pływam żabką , uczę się kraulem .
Dzisiaj na sesji klientka mówi
,,Grażyna, ale ja naprawdę czuję ciało "
Serio ??
A czemu nogi niestabilne , brak gibkości , elastyczności ?
A czemu płuca zatkane ?-mówię .
Oddycha .
Ciało puszcza .
Nogi stabilne .
Płaczem wypuszcza .
Na koniec daje olejki eteryczne
Dzisiaj wszystko pachnie imbirem, kardamonem i eukaliptusem .
Mówię ,,Idź nad wodę ".
Jezioro jest 150 mi od pracowni .
Dobrego dnia kochani .
Zapraszam na sesje .
Grazyna
Na zdjęciu jezioro w Gołdapi.
Jak nie mam stroju kąpielowego , to pływam w tym co mam .
💦💦