10/03/2026
Wielkimi krokami nadchodzi wiosna a u nas właśnie ruszyły zapisy do naszej pani dietetyk mgr Magdaleny Tambor- bo wiosna to dobry czas, by zacząć dbać o siebie!
To czas, kiedy nie tylko przyroda budzi się z zimowego snu - wiele osób czuje w sobie nową energię i motywację do rozwoju osobistego oraz podjęcia nowych wyzwań. Wiosna to idealna okazja na nowy początek 🙂
Warto zatroszczyć się właśnie teraz o swoje ciało – zacząć jeść zdrowiej, wprowadzić codzienną aktywność, zdrowe nawyki. Przyroda nam sprzyja – mamy większy dostęp do świeżych warzyw i owoców, naturalny przypływ energii, większą motywację do ruchu. To też idealna okazja, by przygotować się do nadchodzącego lata.
W ramach porady dietetycznej wykonywana jest profesjonalna analiza składu masy ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA) -ocena zawartości tkanki tłuszczowej, wskaźnik tłuszczu trzewnego, zawartość tkanki mięśniowej , mineralizacja kości, BMI, wiek metaboliczny, całkowita ilość wody w organizmie,ocena typu sylwetki, analiza segmentowa w poszczególnych partiach ciała.
Serdecznie zapraszamy!