Diabetycy Koło w Mielcu

Diabetycy Koło w Mielcu U nas znajdziesz wszystkie informacje dotyczące cukrzycy oraz działalności stowarzyszenia na terenie powiatu mieleckiego.

31/03/2026

UWAGA!!!
Osoby, ktore zapisaly sie na basen informujemy, że jutro o godz. 10.00 spotykamy sie na pływalni MOSiR.

Dla 15 osobowej grupy diabetyków z Mielca zakończył się 10 dniowy obóz sportowy w Ośrodku Przygotowań Paralimpijskich ST...
29/03/2026

Dla 15 osobowej grupy diabetyków z Mielca zakończył się 10 dniowy obóz sportowy w Ośrodku Przygotowań Paralimpijskich START w Wiśle. To był obóz sportowy, ale na zajęciach ćwiczone były nie tylko mięśnia. Oprócz zajęć sportowych na stadionie, hali, basenie i siłowni był trening mentalny, spotkania z coachami, zajęcia z bocci, tańca ballfolkowego, i terapeutycznego oraz zdrowych aromatetapii. A że nie samym spotem człowiek żyje to była również wycieczka ciuchcią na skocznia Malinka, do Rezydencji Prezydenckiej, oraz na Dużą Zaporę. Udało sie również wykorzystać okno pogodowe i zwiedzić wieżę widokową Skolnity. Była też okazja poznać naszych mistrzów sportu. W ostatni wieczór wszyscy bawili się na góralskim show, gdzie Hanka-góralka bawiła regionalnym śpiewem, dowcipami i zabawami. Niestety wszystko co dobre szybko sie kończy. Z Wisły uczestnicy obozu zabrali nie tylko sprawniejsze ciało i umysły, ale piękne wspomnienia i nowe znajomości.

27/03/2026

UWAGA!!! UWAGA!!!
W najbliższy poniedziałek-30.03.2026r. biuro Stowarzyszenia będzie zamknięte. Na spotkanie zapraszamy już po Świętach, tj. 13.04.2026r.

Na obozie sportowym nie ma weekendów. Ruch to podstawa
22/03/2026

Na obozie sportowym nie ma weekendów. Ruch to podstawa

Piętnastoosobowa grupa  diabetyków z Mielca od 17 do 27 marca 2026 roku bierze udział w obozie sportowym. A diabetyków g...
19/03/2026

Piętnastoosobowa grupa diabetyków z Mielca od 17 do 27 marca 2026 roku bierze udział w obozie sportowym. A diabetyków gości Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle.

W dniu 9 marca 2026 roku członkinie i członkowie koła diabetyków w Mielcu spotkali się w restauracji "Frezja" aby wspóln...
11/03/2026

W dniu 9 marca 2026 roku członkinie i członkowie koła diabetyków w Mielcu spotkali się w restauracji "Frezja" aby wspólnie świętować Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Pan Prezydent Miasta Mielca Radosław Swół oraz Pani Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych przy Urzędzie Miasta w Mielcu Agata Ćwięka. Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od powitania wszystkich przybyłych na uroczystość oraz od życzeń złożonych Paniom i Panom w dniu ICH święta przez Prezesa diabetyków Pana Adama Kupiec i Pana Prezydenta Radosława Swół. Była tradycyjna lampa szampana wypita za zdrowie wszystkich obecnych. Następnie Pan Prezydent i Pan Prezes rozdawali słodkie upominki i małe prezenciki. To był bardzo miło spędzony czas na rozmowach, śmiechu i żartach. Był też czas na wspólne śpiewanie przy akompaniamencie gitary. Dziękujemy wszystkim za przybycie i uświetnienie swoją obecnością tej uroczystości.

https://www.facebook.com/share/17wpCiFRx1/
17/02/2026

https://www.facebook.com/share/17wpCiFRx1/

📢 Nowość w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków!

Od 1 marca 2026 r. uruchamiamy 📞 Infolinię dla osób żyjących z cukrzycą oraz ich bliskich.

To przestrzeń, w której możesz:
✅ uzyskać rzetelne informacje o cukrzycy
✅ poszerzyć wiedzę o codziennym funkcjonowaniu z chorobą
✅ otrzymać wsparcie edukacyjne i organizacyjne

🗓 Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
🕘 w godz. 9:00–20:00
📱 Zadzwoń: 788 566 999

📌 Infolinia ma charakter edukacyjny – nie udzielamy porad medycznych. Naszym celem jest przekazywanie sprawdzonych informacji i wspieranie w świadomym radzeniu sobie z cukrzycą.

Nie jesteś sam 🤝
Jesteśmy tu, aby wspierać Cię w Twojej codziennej drodze z cukrzycą.

09/02/2026
03/02/2026

UWAGA!!!
Przypominamy wszystkim, którzy zapisali sie na basen, że przygodę z basenem zaczynamy już jutro: tj. 4 luty 2026 godz. 10.00. Prosimy przyjść troszkę wcześniej. Do zobaczenia!!!!

02/02/2026

UWAGA!!! UWAGA!!!
Zarząd PSD KOŁO w Mielcu zawiadamia, że w dniu 9.02.2026roku o godz. 16.00 w biurze Stowarzyszenia odbędzie się zebranie. Będą poruszane bieżące sprawy oraz omawiany plan pracy na 2026 rok. Prosimy wszystkich członków o niezawodne przybycie!!!

26/01/2026

UWAGA!!! UWAGA!!!
Osoby chętne na korzystanie z basenu już
od lutego w każdą srode o godz. 10.00 są proszeni o zgłoszenie sie w biurze Stowarzyszenia. Musi uzbierać sie bedzie 15 osób chetnych. Koszt wejścia na basen to 4,00zl/osoba- 16,00 zł na miesiąc. Platne przy zapisie. Zapraszamy

Adres

Ulica Żeromskiego 17
Mielec
39-300

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 16:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 12:00

Telefon

+48796083500

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Diabetycy Koło w Mielcu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Diabetycy Koło w Mielcu:

Udostępnij