25/04/2026
🔥 DOŁĄCZ DO AKCJI 🔥
Słuchajcie, robimy coś konkretnego 💥
Jeśli do jutra wspólnie wbijemy 10 000 zł i wrzucicie potwierdzenie wpłaty w komentarzu — w czerwcu organizujemy dla Was GRZANIE NA GRZYBKU 🌿🔥
📍 Oborniki Śląskie – „Wzgórze Grzybek”🎟️
Wjazd? ZA DARMO dla każdego
Co będzie na miejscu?
♨️ Balia + sauna
💆♀️ Masaże od Paramedica - masaże i terapie naturalne
🏋️ Rozgrzewka z Gruby Trening
🎉 I jeszcze kilka niespodzianek, które dorzucimy na miejscu
To ma być klimat, energia i dobra akcja — robimy to razem 🙌
👉 Wpłacajcie 👇
https://www.siepomaga.pl/latwogang
wrzucajcie potwierdzenia i widzimy się w czerwcu!
Kto jeszcze dołącza do akcji na „Grzybku”?
Miejsca na wzgórzu „trochę” mamy, napiszcie i połączymy siły!
Cios dla raka🤛🏻
Dorzućcie się!
cancer FIGHTERS
Brawo! 🔥🔥🔥🔥
https://www.youtube.com/live/UNAqqHIPbWA?is=5Ct28QeaHMnZ5QgS
Niesamowita akcja, która jednoczy w szczytnym celu 👏🏻👌🏻🤝🏻
Wspieram, kibicuję!