15/05/2026
Informuję osoby zainteresowane, że w związku ze zmianą lokalizacji nie zapisujemy już pacjentów, konsultacje lek. będą wznowione we wrześniu w nowym miejscu w Olsztynie. O możliwości rejestracji poinformuję w najbliższym czasie.
Pacjenci zarejestrowani na czerwiec będą przyjęci zgodnie z planem.
Za niedogodności przepraszam. Dziękuję za dotychczasową współpracę moim Pacjentom i Pracownikom.
Agnieszka Biernacka