15/04/2026
Kochani mam prośbę 💗💗💗
o Wasze - TWOJE - świadectwo pracy ze mną - mojej działalności.
Wesprze mnie to w "zasięgach" na tej platformie i tym samym trafie do osób potrzebujących mojego towarzyszenia w swojej drodze.
Wiecie, że jestem oddana mojej pracy, znacie mój zapał i przestrzeń którą tworzę czy podczas sesji indywidualnych (do stanięcia do osobistej mocy), czy podczas warsztatów Jogi Głosu, masaży wibracją mis tybetańskich czy koncertów harmonizujących.
Jeżeli spotkaliśmy się w którejś z tych czaso - przestrzeni i chcesz podarować kilka słów od siebie - Twoje świadectwo naszego spotkania - pod poniższym linkiem możesz to zrobić:
https://www.facebook.com/StudioGlosuiDzwieku/reviews
Pisząc tą prośbę, przyszła do mnie taka myśl:
Dmuchając sobie w skrzydła wszyscy będziemy latać !
🪽🪽🪽WDZIĘCZNOŚĆ🪽🪽🪽
Studio o specjalizacji: śpiew autentyczny, emisja i terapia głosu, muzykoterapia, dźwiękoterapia.
Towarzysze w drodze do indyw. potencjału, w tym: praca z traumą, rodem na poziomie fiz.,emocjonal. i energet. Działania realizowane są w ramach Harmoniu St.