22/05/2026
"Wiosna, wiosna, ach to ty..." 🎶🌸
Zamieniliśmy nasze sale na spacerowe ścieżki skąpane w odcieniach różu. Natura zachwyca nas na każdym kroku, a takie chwile przypominają, jak pięknie jest po prostu być razem i cieszyć się małymi rzeczami. 🩷
Łapiemy każdą chwilę słońca i ładujemy baterie, uśmiech i słońce przesyłamy również Wam! Miłego dnia! 🌷