23/05/2026
Drogie Mamy,
Z okazji „Kocham Cię Mamo🌹” stworzonej przez instytut urody polka chcemy powiedzieć jedno DZIĘKUJEMY.
Za Waszą cierpliwość, siłę, ciepło i miłość, którą dajecie każdego dnia bezwarunkowo.
Wierzymy, że każda Mama zasługuje na chwilę tylko dla siebie.
Na odrobinę relaksu, spokoju i poczucia, że jest ważna. Bo kobieta, która każdego dnia troszczy się o innych, również powinna troszczyć się o siebie🫂
Wczoraj z ogromnym wzruszeniem wręczaliśmy bony podarunkowe Mamom, aby podarować im coś więcej! Chwilę odpoczynku, piękna i uśmiechu.
Polka chce Wam przypomnieć, że jesteście wyjątkowe i niezastąpione. Kochamy Was, Mamy.
Dziękujemy, że jesteście❤️