15/06/2025
Czas egzaminów zawodowych powoli dobiega końca... Serdecznie gratuluję wszystkim zdającym odwagi i determinacji w dążeniu do swoich celów 😊👩🎓🧑🎓👩🏫
Niewątpliwie w każdej sesji pojawia sie stres, jakiś element zwątpienia ale i nadziei na to, że nasze życie po uzyskania nowych kwalifikacji będzie jeszcze pełniejsze. Dla mnie jako nauczyciela i egzaminatora jest to czas pełen skupienia i wytężonej pracy ale też mnóstwa spotkań, inspirujących rozmów, wzruszeń i dumy ze zdajacych. 😊
Bardzo dziękuję Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku za gościnność i gratuluję wszystkim absolwentom.🥰
Szczególne podziękowania chcę skierować dla Ciebie Baczewska - ogrom pracy, który włożyłaś w przygotowania jest po prostu imponujący! 😊
Bądźmy odważni, pracowici i nie bójmy sie w życiu ryzykować a sukcesy z pewnością sie pojawią!😍🏆