25/05/2026
Lekcja rysunku pod okiem artystki Ewy Banaszczyk w otoczeniu prac wielkiego malarza Pabla Picasso w Kamienicy Deskurow w Radomiu.
Zmierzyłam się ze swoim starym przekonaniem, że nie potrafię rysować ….. więc nie będę nawet próbować.
Zobaczyłam, że każdy z nas widząc tą samą „martwą naturę” wybrał inne elementy do narysowania i widział ją z innych perspektyw i to nie tylko, z powodu tego, że obserwowali modele z różnych miejsc na sali lecz również każdy z nas miał swoją osobliwą wrażliwość i różny stopień rozwinięcia swojego talentu.
Zupełnie jak w codziennym życiu i codziennych sprawach.
Wszyscy widzą i odczuwają inaczej i to jest ok !
Wszystkie prace bardzo mi się podobały, włącznie oczywiście z moją 🙂
Mój wewnętrzny krytyk jest na długim urlopie 🙂