21/05/2026
Dzisiejszy trening i wspólne kibicowanie naszego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego razem z Klub Senior+ Rumia w MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podczas XX Zawodów Lekkoatletycznych dla Dzieci „Przez ruch do zdrowia” 🏃♀️🏃♂️👏💪🫶
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz integrację ,super było wspierać młodych sportowców i razem przeżywać sportowe emocje 😊☘️
Ruch to nie tylko aktywność fizyczna – to również lepsze samopoczucie, więcej energii, zdrowie i sposób na budowanie relacji międzypokoleniowych. Każdy krok, spacer czy wspólny trening ma znaczenie i pokazuje, że aktywność nie zna wieku ❤️😎👍
Dziękujemy wszystkim za obecność i już czekamy na kolejne wspólne spotkania!