01/03/2026
Od marca znajdziecie u nas nową duszyczkę! Z tej okazji wszystkie jej wzory z tego posta wykona dla was w promocyjnej cenie! (300-400zł) To może chcecie usłyszeć o niej parę słów?😎
Przedstawienie postaci za 3…2…1…
Hej! Nazywam się Paulina ♡
Do tej pory tatuowałam w Krakowie, a teraz przeprowadziłam się do Rybnika i będe tworzyć w Zielonym Grzybie🦠
Tworzę tatuaże w stylu ozdobnym, dla mnie magicznym i subtelnie mrocznym, które uwielbiam wymyślać i dopasowywać do Waszych pomysłów!!
Tattuuje głównie w czerni, choć może kiedyś wpadnie trochę koloru😌
Uwielbiam tworzyć:
grzyby z nogami 🍄 (jak widać i idealnie pasujące do nazwy studia)
kwiaty i lilie( ostatnio się bardziej przekonałam!!)
ornamenty i detale( możemy tu wpleść szeroko pojęte tribale, sigilie)
zwierzęta(SARENKI, KOTKI,ŁABĘDZIE..)
motywy mieczy ⚔️
i oczywiście dodawać gwiazdki i kropeczki, które nadają magii i klimatu ★•★
Poza tatuażami:
Kocham ramen 🍜
Jestem szczęśliwą właścicielką dwóch kotów 🐈⬛🐈⬛
W domu majsterkuję i tworzę różne rzeczy. Lubię kombinować z materiałami i robić coś własnymi rękami, oraz maluje obrazy.
Jeżeli przyjdziesz do mnie na tatuaż, atmosfera będzie zawsze luźna i komfortowa. Uwielbiam rozmawiać z Wami, poznawać Wasze pomysły i emocje. Jeśli mi zaufacie, zrobię wszystko, żeby Wasz tatuaż był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliście, w moim stylu, z detalami, które dodają mu charakteru ♥︎
Mam nadzieję, że dzięki Wam rozwinę jeszcze bardziej swoje skrzydła i będę mogła tworzyć rzeczy, które totalnie ze mną grają, podobają się mi i Wam ✨☆
Jeżeli mój styl Wam pasuje, do zobaczenia w Zielonym Grzybie!🍄🦠