04/02/2026
Już wkrótce Gabinet Terapii Manualnej T.M otwiera swój drugi punkt w Słubicach 😁
Fizjoterapia, terapia manualna, osteopatia.
Narutowicza 23/1
Słubice Gmina
69-100
| Poniedziałek | 10:00 - 20:00 |
| Wtorek | 10:00 - 20:00 |
| Środa | 10:00 - 20:00 |
| Czwartek | 10:00 - 20:00 |
| Piątek | 10:00 - 20:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Gabinet Terapii Manualnej T.M umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.