22/09/2024
Cześć mam na imię Michał ….😅
Na wstępie chciałbym zdementować plotki itp. Studio Gothic nie zostało zamknięte lecz przeniesione w nowy punkt😉.
Miało być huczne otwarcie 🥹 itp. Wywiady, telewizja, autografy, ale że jestem skromny nici z tego odgrzewanego bigosu i rozcieńczanego alkoholu. Balonów też nie było komu dymać 😌.
Wpadłem więc na pomysł 😎 z większą korzyścią dla moich wspaniałych klientów nowych jak i starych.
Zrobimy RABAT !!!
Studio działa 25lat więc -25% na sesje tatuażu i usuwania laserowego.
Liczba miejsc ograniczona !!!
Warunki wzięcia udziału w promocji
-udostępnij i polub post
-nie chcesz tattoo wykup voucher dla wroga
-tylko raz można skorzystać z Rabatu
-kwotę sesji można rozłożyć na raty
W wiadomości prywatnej klepiemy terminy.
W tej promocji również biorą udział małe tattoo na, które można uzyskać atrakcyjne ceny.