28/10/2025
Dlaczego warto wrócić do gabinetu kosmetyki estetycznej jesienią?
Lato to czas słońca, podróży i beztroski — ale dla skóry to często okres przemęczenia, przesuszenia i utraty blasku.
Jesień to idealny moment, aby zwolnić tempo i dać skórze to, czego naprawdę potrzebuje — regenerację.
🍂Dlaczego właśnie teraz?
1. Mniej słońca = większe bezpieczeństwo zabiegów.
Jesienią promieniowanie UV jest słabsze, dzięki czemu możemy bezpiecznie wykonać zabiegi stymulujące i regenerujące – bez ryzyka przebarwień.
2. Czas na odbudowę po lecie.
Po miesiącach ekspozycji na słońce i słoną wodę skóra traci nawilżenie, elastyczność i równowagę hydrolipidową. To moment, by dostarczyć jej składników odbudowujących.
3. Stymulacja kolagenu i przygotowanie do zimy.
Jesień to idealny czas na zabiegi, które pobudzają procesy naprawcze skóry – stymulatory, osocze, fibryna, mezoterapia regeneracyjna. Efekt? Promienna, gęsta, sprężysta skóra przez całą zimę.
Sam/sama sprawdź!
Zapisz sie już dziś🍁
887866120