Hospicjum im. Jana Pawła II

Hospicjum im. Jana Pawła II Świadczymy bezpłatne usługi w zakresie: poradni med. paliatywnej, hospicjum domowego i stacjonarnego.

Dzień Dziecka w Hospicjum! W każdym z nas jest coś z małego dziecka - czy mamy lat kilka, kilkanaście czy może znacznie ...
01/06/2026

Dzień Dziecka w Hospicjum! W każdym z nas jest coś z małego dziecka - czy mamy lat kilka, kilkanaście czy może znacznie więcej. Wspomnienia, spojrzenia, radości, ale też smaki. Hospicjum zapachniało dzisiaj świeżo pieczonymi goframi. Pacjenci, Personel, każdy mógł wybierać tak jak lubi: z truskawkami, ze śmietanką, z cukrem pudrem... Cieszyliśmy się jak dzieci.
Dziękujemy naszym wspaniałym Wolontariuszom za tą wspaniałą, słodką niespodziankę❤️

Naukowa Petarda 2026! W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbyła się dzisiaj 10-ta edycja pikniku popularnonau...
30/05/2026

Naukowa Petarda 2026! W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbyła się dzisiaj 10-ta edycja pikniku popularnonaukowego "Naukowa Petarda". Okazją do zorganizowania tego wydarzenia jest przypadający w poniedziałek Międzynarodowy Dzień Dziecka! Mnóstwo atrakcji dla Mniejszych, Większych i tych całkiem Dużych! My też tam byliśmy. W namiocie Centrum Opieki Medycznej Hospicjum im. Jana Pawła II w Toruniu można było dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi, a także uzyskać poradę fizjoterapeuty.
Był też czas na odrobinę terapii zajęciowej 😉 tworzyliśmy z dziećmi niepowtarzalną biżuterię.
Wszystkim dziękujemy za udział w dzisiejszym Pikniku❤️

29/05/2026

Dzień Matki w Hospicjum! Wczoraj z malutkim opóźnieniem 😉 świętowaliśmy Dzień Matki.
Nasi Przyjaciele z Zespołu Wokalno-Instrumentalnego "Podgórski Walczyk" stworzyli jak zwykle wspaniałą atmosferę. Wspólne śpiewanie z naszymi Podopiecznymi wywołało wiele wzruszeń i uśmiechów na twarzach. To cenne chwile oderwania myśli od trosk, od choroby.
Z całego serca dziękujemy i zapraszamy ponownie!❤️

28/05/2026
Już po raz trzeci w piątkowe popołudnie obchodziliśmy Święto Zespołu Hospicyjnego Hospicjum im. Jana Pawła II w Toruniu....
24/05/2026

Już po raz trzeci w piątkowe popołudnie obchodziliśmy Święto Zespołu Hospicyjnego Hospicjum im. Jana Pawła II w Toruniu. Święto to ustanowiliśmy jako wyraz uznania i docenienia pracy każdego członka tego wyjątkowego Zespołu. Dziękujemy za poświęcenie, oddanie i każdy gest dobroci skierowany do drugiego człowieka❤️
W tym roku spotkaliśmy się na terenie Klubu Jeździeckiego Grabowiec. Fajne miejsce, lekko w stylu country i towarzystwo pięknych koni zaglądających do nas przez okno...😉 Dziękujemy Właścicielom Klubu❤️
Jedzonko tradycyjnie zapewniła nasza Wolontariuszka Ania - Pierogarnia na Kaszczorku. Dziękujemy Aniu❤️
Oprawa muzyczna - niezastąpiona Aleksandra Kowalska. Dziękujemy Olu❤️
Mnóstwo radości przyniosła zabawa z wykorzystaniem "foto budki" z Axel Dj, Wodzirej, Zespół Muzyczny - Edytko Dziękujemy❤️
Było serdecznie, wzruszająco, wesoło - po prostu pięknie! Dziękujemy Wszystkim za udział❤️

11/05/2026

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych (12 maja)!
Dzień Opiekuna Medycznego (14 maja)!
Naszym wspaniałym Pielęgniarkom i Pielęgniarzom oraz Opiekunom Medycznym składamy najlepsze życzenia i podziękowania za codzienną służbę drugiemu człowiekowi.❤
Państwa praca to coś znacznie więcej niż zawód — to wyjątkowe powołanie, które wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim wielkiego serca, cierpliwości i niezwykłej wrażliwości. Każdego dnia dajecie swoim podopiecznym poczucie bezpieczeństwa, godności i obecności w najtrudniejszych chwilach życia.
Dziękujemy za Państwa oddanie, zaangażowanie i troskę, za ciepło, empatię oraz dobro, które pozostawiają ślad w sercach naszych Pacjentów i ich bliskich.
Życzymy Państwu wszystkiego co dobre, niegasnącego zapału, sił fizycznych i satysfakcji płynącej z czynionego dobra.
Z całego serca dziękujemy❤❤❤

30-lat działalności Hospicjum Domowego w Wąbrzeźnie!❤ W imieniu Społeczności Hospicjum im. Jana Pawła II w Toruniu przek...
05/05/2026

30-lat działalności Hospicjum Domowego w Wąbrzeźnie!❤
W imieniu Społeczności Hospicjum im. Jana Pawła II w Toruniu przekazujemy gratulacje dla całego Zespołu Hospicjum Domowego w Wąbrzeźnie.❤
Życzymy niegasnącego zapału i sił w niesieniu pomocy chorym.❤
To wspaniałe 30 lat, profesjonalizm i troska w otaczaniu chorych codzienną opieką.
Dziękujemy❤

Serdeczne podziękowania kierujemy do Społeczności Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu ❤ oraz Sp...
30/04/2026

Serdeczne podziękowania kierujemy do Społeczności Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu ❤
oraz Społeczności X Liceum Ogólnokształcące im. prof. Stefana Banacha w Toruniu ❤ za okazane serce i wsparcie udzielone Pacjentom naszego Hospicjum! Państwa zaangażowanie, wrażliwość i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi poruszają nasze serca.
Każda rzecz podarowana drugiemu, a szczególnie choremu człowiekowi, to nie tylko rzecz materialna, ale przede wszystkim ciepło, życzliwość i troska. Szczególnie cieszy nas zaangażowanie Uczniów - bardzo Wam dziękujemy!❤

25/04/2026

Z radością informujemy o wyniku zbiórki charytatywnej, która miała miejsce tydzień temu podczas obchodów 20-lecia Żywego Muzeum Piernika w Toruniu.
Dzięki otwartości Państwa serc zebraliśmy 3.379,18 zł.
Środki te zostaną przeznaczone na zakup koncentratora tlenu dla Pacjentów Hospicjum im. Jana Pawła II w Toruniu, jedynego hospicjum dla osób dorosłych w naszym mieście.
Wszystkim Państwu z całego serce dziękujemy!❤

20-lecie Żywego Muzeum Piernika i zbiórka charatatywna na rzecz naszego Hospicjum!Wczoraj Żywe Muzeum Piernika w Toruniu...
19/04/2026

20-lecie Żywego Muzeum Piernika i zbiórka charatatywna na rzecz naszego Hospicjum!
Wczoraj Żywe Muzeum Piernika w Toruniu obchodziło swoje 20-lecie. Z tej okazji miało miejsce wspaniałe wydarzenie w Fosie Zamku Krzyżackiego z biciem rekoru w długości piernika i zbiórką środków finansowych na zakup koncentratora tlenu dla naszych Pacjentów.
Z całego serca dziękujemy Państwu Elżbiecie i Andrzejowi Olszewskim oraz wszystkim Pracownikom Muzeum za zaproszenie nas na tą jubileuszową imprezę w zaszczytnym charakterze Partnera Społecznego❤
Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i umożliwienie prowadzenia zbiórki środków dla naszego Hospicjum❤
Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć naszą działalność za okazane zrozumienie, otwartość serc i hojność❤
Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tej zbiórki❤
Dziękujemy Państwu, że byliście z nami❤
To był wspanialy dzień pełen wrażeń i dobrych emocji❤
O wyniku zbiórki poinformujemy niezwłocznie po podliczeniu zebranych środków finansowych.

Adres

Św. Józefa 53-59
Torun
87-100

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Hospicjum im. Jana Pawła II umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Hospicjum im. Jana Pawła II:

Udostępnij