01/06/2026
Dzień Dziecka w Hospicjum! W każdym z nas jest coś z małego dziecka - czy mamy lat kilka, kilkanaście czy może znacznie więcej. Wspomnienia, spojrzenia, radości, ale też smaki. Hospicjum zapachniało dzisiaj świeżo pieczonymi goframi. Pacjenci, Personel, każdy mógł wybierać tak jak lubi: z truskawkami, ze śmietanką, z cukrem pudrem... Cieszyliśmy się jak dzieci.
Dziękujemy naszym wspaniałym Wolontariuszom za tą wspaniałą, słodką niespodziankę❤️