21/04/2026
Kochani, jest sprawa.
Nasz projekt artystyczny ,w którym biorę udział od 4 lat, a w sumie z tą fundacją już współpracuję 8 lat, jest nominowany do https://um.warszawa.pl/waw/ngo/konkurs-s3ktor
Przez 8 lat nie było wiatru aby nas zauważyć, a jesteśmy pierwowzorem wielu działań artystycznych dla osób z niepełnosprawnościami, w tym z autyzmem, na terenie Warszawy.
Pomóżcie nam. Mamy długie doświadczenie, jesteśmy piękną , ciekawą i sprawdzoną praktyką, jesteśmy projektem typu "Szansa na Sukces" dla OzN i innych osób marzących o śpiewaniu , rozwoju i pasjach.
Zagłosucie na nas: Prosimy .
Fundacja Sztuka i Pasja poz. nr.10
tutaj: https://projekty.um.warszawa.pl/S/S3ktor/