16/06/2026
Kto by się wybrał na taką randeczkę?! 😅✨😎
Chłop chciał spokojnie spędzić niedzielę, a wyszło wyjście jak z filmu romantycznego ✨😂
Zabrałam narzeczonego na randkę, bo przecież trzeba od czasu do czasu się trochę odchamić i zażyć nieco kultury 🤭❤️
Pierwszy punkt - koncert przy świecach z muzyką klasyczną z utworami Harry'ego Pottera. 🪄 Od dawna się czaiłam, że pójść na tego typu wydarzenie i nie żałuję - MEGA KLIMAT ✨.
A po tej dawce magii obowiązkowo jedzenie, bo miłość miłością, ale głód nie zna litości. 😂 W wjechały bezglutenowe przystawki (talerz przystawek + focaccia z pesto bazyliowym) i potem pizza tak dobra, że na moment zapomnieliśmy o całej reszcie świata... 🍕✨ Bo w głowie był tylko szczęśliwy, pełny brzuch 🤣
Bezglutenowa, Idealna niedziela. 🤍
________
Jestem Kasia 🙋🏼♀️ Choruje na celiakię i zapraszam Cię do mojego (barwnego) świata bez grama glutenu 😎
🛍️ SKLEP ONLINE 100% BEZ GLUTENU ➡️ BEZGLUTENOWE.LOVE