29/05/2026
Wczoraj w mieszkaniu wspomaganym mieliśmy świetne zajęcia z Panią Liwią 😊
Pracowaliśmy na ciekawych kartach pracy dotyczących poczucia własnej wartości — najpierw je wypełnialiśmy, a później wspólnie omawialiśmy. Było dużo rozmów o asertywności i przykładach z życia, rozmawialiśmy też o naszych celach krótko- i długoterminowych.
W drugiej części zajęć dostaliśmy drewniane szkatułki do ozdobienia 🎨
Ich wnętrze ma symbolizować nasze wnętrze i emocje, a zewnętrzna strona — to, jak pokazujemy się światu. Technika była dowolna, więc wybraliśmy kolaż z gazetek 😊