27/04/2026
Jesteś w tym związku. Ale czy jesteś w nim szczęśliwa?
Choć czasem bywasz zadowolona.
Często płaczesz.
Czasem myślisz - jakby to było odejść.
Ale zostajesz.
Bo choć jesteś w tym związku -
tak naprawdę jesteś w nim sama.
Sama ze swoim bólem po kłótni, bo on się obraził.
Sama wieczorem, gdy kładziesz się spać, bo on gra albo ogląda tv.
Sama w codziennych obowiązkach, bo on odpoczywa po pracy.
I mimo to - zostajesz.
Nie dlatego, że jesteś słaba.
Dlatego, że gdzieś głęboko w Tobie działają programy,
których często nawet nie widzisz.
Zostajesz, bo:
- Widziałaś, jak mama trwała. I nauczyłaś się, że tak wygląda miłość.
- Kobiety w Twoim rodzie rzadko były szczęśliwe. Szczęście nie było dla nich — więc może nie jest i dla Ciebie.
- Mówisz sobie: "Wszyscy tak mają. To normalne."
- Boisz się samotności — bo sama znaczy niekochana.
- Czujesz, że nie zasługujesz na więcej. Że to maksimum, które możesz mieć.
-Nieznane przeraża bardziej niż znany ból.
- Gdzieś uwierzyłaś, że miłość musi boleć bo tak wyglądała w domu.
To nie są Twoje prawdy.
To są programy.
I można je zmienić.
W swojej pracy spotykam ludzi, którzy mają takie trudności w swoim życiu.
Pracuje z nimi w hipnozie z umysłem podswiaodmym, gdzie zmieniają swoje wzorce, przekonania i wracają do siebie odnajdując szczęście i spokój w życiu codziennym.
Hashtagi: