02/06/2026
Z okazji Dnia Dziecka świętowaliśmy wczoraj małe i wielkie kroki naszych podopiecznych. Przy wspólnym poczęstunku, rozmowach i uśmiechach chcemy przede wszystkim powiedzieć, jak bardzo jesteśmy wdzięczne za możliwość towarzyszenia im w dostaniu, odkrywaniu siebie i budowaniu relacji.
Każde spotkanie przypomina nam, ile siły, wrażliwości i wyjątkowości jest w każdym z Was! Dziękujemy za zaufanie i za to, że możemy być częścią Waszej drogi.
Wszystkim Dzieciom życzymy radości, bezpieczeństwa i ludzi, przy których mogą być sobą.
Sylwia Kozłowska i Aleksandra Solińska, specjalistki prowadzące Socjoterapię w Specjalistycznej Poradni OPTA