20/05/2026
Za nami kolejna edycja szkolenia „USG w położnictwie – poziom średniozaawansowany"! 🧡
W dniach 15–16 maja w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie gościliśmy grupę lekarzy, którzy przez dwa intensywne dni zgłębiali tajniki ultrasonografii położniczej. Badanie w I, II i III trymestrze, protokoły wg FMF, PTGiP i ISUOG, diagnostyka wad płodu – wszystko to pod okiem naszych znakomitych wykładowców: prof. dr hab. n. med. Przemysława Kosińskiego , dr hab. n. med. Michała Lipy dr n. med. Patrycji Jarmużek - Orskiej oraz lek. Anny Szczepkowskiej. 👌
Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach! 👏
Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź naszą ofertę ! 👇
https://www.usgtrener.pl/szkolenia-usg/