09/06/2026
Wiosną i latem często słyszymy:
„Powinno Ci być lepiej.”
„Taka ładna pogoda - uśmiechnij się.”
Tymczasem depresja i stany lękowe nie znikają tylko dlatego, że za oknem jest słońce.
I to jest w porządku.
Możesz mieć gorszy dzień nawet wtedy, gdy inni cieszą się pogodą. Nie porównuj swoich emocji do innych ludzi.
Najważniejsze, żeby nie zostawać z tym samemu. 🤍