25/06/2026
Dziś witamy Wrocław z pięknym bukietem otrzymanym od naszej Pacjentki w podziękowaniu za leczenie protetyczne wykonane przez Dr Małgorzatę Tomaszewską, przy asyście Diany.
To dla nas niezwykle miły gest. Cieszy nas, że nasza codzienna praca spotyka się z Państwa uznaniem — to dla całego zespołu ważny sygnał i ogromna motywacja. 🫶🏼
Dziękujemy za zaufanie!