31/05/2026
Acum 10 ani participam la prima mea Convenție Europeană doTERRA, la Praga.
Eram însărcinată cu Katerina și am plecat acolo cu o misiune importantă, cu vise mari și viziunea a ceea ce poate deveni. Nu știam exact cm se va desfășura drumul, dar știam că vreau să construiesc ceva care să aducă mai multă sănătate, mai multă libertate și mai multă posibilitate în viața oamenilor.
Astăzi, după Convenția din Katowice, mă uit în jur și simt o recunoștință greu de pus în cuvinte.
Katerina are acum 9 ani.
Greta este aici cu noi, împreună cu Klaus.
Iar ceea ce cândva era un vis a devenit o comunitate de peste 150 de suflete esențiale prezente la acest eveniment din echipa noastră, alături de curca 6.000 de oameni din întreaga Europă care împărtășesc aceeași pasiune pentru uleiuri, wellness și creștere.
Îmi place să mă uit la Convenții ca la niște borne pe drumul nostru.
Nu mă întorc niciodată aceeași persoană.
De fiecare dată plec cu o perspectivă mai largă.
Cu mai mult curaj.
Cu mai multă claritate.
Cu o viziune și mai mare pentru ceea ce este posibil.
Pentru că atunci când te înconjori de oameni care cred în sănătate, educație, contribuție și dezvoltare, începi să vezi altfel și propria ta viață.
Iar acum privim deja spre următoarea destinație: Lisabona. 🇵🇹
Și vestea bună este că biletele Early Bird sunt disponibile la pretul de 199€ pentru toate cele 3 zile de Convenție.
Mai mult, pentru prima dată, Empowerment Day este inclus în bilet, fără cost suplimentar!! 🤩
Dacă mă întrebi care este una dintre cele mai bune investiții pe care le-am făcut în ultimii 10 ani, răspunsul este simplu:
să mă pun, iar și iar, în încăperi care mă inspiră să cresc.🙌 @
Ne vedem la Lisabona?