Sandra in Miha Stare

Najina strast je izboljšati življenja in finance
ljudi tako, da jih naučiva:
➡ obvladovati stres
➡ opustiti omejujoča prepričanja
➡ in doseči finančni uspeh z znanjem o investiranju.

Cca 3 mesece nazaj sva dobila informacijo, ki nama je precej spremenila življenje in zdravje.To ni oglas.Samo najino čis...
01/06/2026

Cca 3 mesece nazaj sva dobila informacijo, ki nama je precej spremenila življenje in zdravje.

To ni oglas.
Samo najino čisto iskreno navdušenje nad rezultati. 😍

Za nama je bilo več kot 1 leto viroz, padcev energije, čudnega počutja in občutka, da se telo nikakor ne sestavi nazaj.

Iz prehrane sva odstranila praktično vse, kar bi mogooooče lahko negativno vplivalo na imunski sistem.
Iskala vzroke, hodila okrog zdravnikov.
Vsi izvidi so bili perfektni...

Potem pa sva odkrila frekvenčno terapijo.

Veliko ljudi okoli naju je že poznalo zapper.
Nama se pa, iskreno niti sanjalo ni, da obstaja. 😄

In slabe 3 mesece nazaj sva iskala zapper. Naredil sem konkretno raziskavo trga in se odločil enostavno - za najboljšega.
Kupila sva Zapper-Pro, ki je slovenski izdelek. Delajo jih na dolenjskem. Razvoj je pa delo dveh srčnih oseb - Markota in Darje.

Ta zapper res ni 100€, kot jih lahko kupite na raznih Bolhah in podobno. Sva tudi midva iskala cenejše opcije, a ko sem testiral cenjše izdelke - to ni bilo to. Prenizka napetost, ni kvadraten val, ni točna frekvenca, ampak odstopa itd...
Pri Zapper-Pro tega ni. Vse sem zmeril z osciloskopom.

In po dveh mesecih uporabe so rezultati fantastični.
Končno sva spet zdrava.
Polna energije.
Prebava deluje.
Ledvice delajo (prej sva imela prozoren urin...)..

In prejšnji teden sva bila na dnevu odprtih vrat pri Zapper-Pro.
In tam se nama je šele odprl nov svet, ker sva izvedela, kako vse se lahko še ta zapper uporablja.

Noro.

Res vam priporočava, da greste na dneve odprtih vrat.
Marko zelo praktično predstavi možnosti uporabe Zapperja.
Darja pa doda širši, celosten pogled na zdravje in telo.

Na teh dogodkih vas nihče ne bo silil v nakup. Nobenega siljenja.
Samo praktični nasveti.

Naslednji dnevi odprtih vrat bodo
12. in 13. junij

Prijavite se na povezavi v komentarju spodaj

Ta udeleženka me je pa iskreno najbolj šokirala od vseh … 😱Ona je senior traderka z elektriko.Magistra ekonomije, smer d...
19/05/2026

Ta udeleženka me je pa iskreno najbolj šokirala od vseh … 😱

Ona je senior traderka z elektriko.
Magistra ekonomije, smer denar in finance.
Človek, ki dnevno operira z ogromnimi zneski.
In to uspešno. Z dobičkom.

V svojem poslu raztura.
In temu primerno je tudi plačana. 💸

Ampak potem mi je povedala nekaj, česar nisem pričakoval … 😱

Da pri investiranju svojega denarja dela vedno znova iste napake.

Zaupa napačnim ljudem.
Nima strategije in jasnosti.

Kljub temu, da je magistra ekonomije.

Zato se je odločila, da je prišla na Akademijo investiranja.
Polna dvomov ali se bo z nama tudi nasrala.
In če bo sploh kaj uporabnega izvedela, saj je akademija namenjena tudi čistim začetnikom...

In potem me pokliče in pove, da je noro hvaležna, da zdaj se je končno naučila investirati.
Da zdaj razume, kjer vse je delala izgube.
Vložila je že prek 80k€ svojih financ, a vedno v neke MLMe in piramidne sheme.

Posledično je vedno ostala brez vsega.

No zdaj pa končno ve kam investirat brez tveganja, da izgubiš vse.
To je dolgoročna strategija za uspeh.

Jasnost, ki jo ima zdaj je neprecenljiva.

Zato se sami odločite ali boste še naprej izgubljali denar in ga zaupali drugim s figo v žepu.
Ali se boste raje sami naučili samostojnega investiranja na popolnoma enostaven način.

Prvo vas lahko stane tudi 80k€, znanje, ki ga rabite za uspeh pa samo 497€.

Izbira je vaša.

Akademija je trenutno v teku - smo ravno na polovici.
Še se lahko prijavite.
Vse posnetke prejmete za nazaj in v trajno last.
Za vedno.

Pravtako prejmete mojo podporo prek emaila.
Za vedno.

Za vsa dodatna vprašanja bova pripravila tudi podporna srečanja, tako da ne boste ostali sami.

Prijavite se na povezavi spodaj 👇

"Žal mi je, da nisem že prej prišla k vama. Res učita kot še nisem doživela" 👌To nama je sporočila udeleženka, ki je bil...
11/05/2026

"Žal mi je, da nisem že prej prišla k vama. Res učita kot še nisem doživela" 👌
To nama je sporočila udeleženka, ki je bila že na TREH Access Bars delavnicah pri drugih facilitatorjih.

"Hvala še enkrat za čudovito Bars delavnico" 😍

In še veliko drugih pohval sva prejela po delavnici. ❤️

V predajanju znanja sva dobra ne samo zaradi najine energije, ampak ker res delava s srcem. 🥰
Res sva pri stvari.
Prisotna.
Uživava v tem.

Za naju to ni samo še ena delavnica.

Ni samo še 8 udeležencev.

✨Za naju je to ustvarjanje novih možnosti za druge. ✨

Čeprav je Bars delavnica vedno bolj obsežna, in da bi - kot večina ostalih facilitatorjev to lahko odvodila "dovolj dobro" v 8 urah ali še manj - midva dava res vse od sebe in zato traja delavnica bolj 9-10 ur. 🤭

Vsa orodja in tehnike ne samo predstaviva, ampak jih podpreva s primeri, da jih udeleženci res lahko dajo v prakso.
Tako jim tudi bolj ostanejo v spominu in je učinek toliko večji. 💥

Naslednja Bars delavnica bo
➡️ v soboto 16.maja
🕓 9-18h (mogoče celo 19h)
📍v Kranju

Povezava do prijave je v komentarju 👇
Mesta so omejena in imava že 3 prijave, zato pohiti 😉

"Kaj bi jaz dala, da bi ti lahko pomagala ..."Te mamine besede sem si včeraj najbolj zapomnil.Mami ima raka in je precej...
08/05/2026

"Kaj bi jaz dala, da bi ti lahko pomagala ..."
Te mamine besede sem si včeraj najbolj zapomnil.

Mami ima raka in je precej švoh zaradi kemoterapij.
Zato sem včeraj staršem pokosil travo in prekopal vrt.

In med prekopavanjem mi je mami rekla:
"Kaj bi jaz dala, da bi ti lahko pomagala ..."

Uf.
Ta stavek me je kar ustavil.

En velik opomnik za vse nas, ki imamo zdravje.
Ki imamo telo, ki še zmore.
Roke, ki lahko delajo.
Noge, ki lahko hodijo.
Pljuča, ki lahko dihajo malo hitreje v hrib.

Kolikokrat nam je odveč?
Pokositi.
Prekopati.
Pospraviti.
Iti na sprehod.
Narediti trening.
Hoditi v hribe.

Kolikokrat jamramo, ker se nam “ne da”?

Ampak enkrat bo prišel čas, ko si bomo želeli, da bi lahko.

Da bi lahko še enkrat brez težav prekopavali vrt.
Da bi lahko kosili.
Da bi lahko šli v hribe.
Da bi lahko tekli, kolesarili, čistili, ustvarjali, pomagali.

In takrat bo mogoče prepozno.

Zato je danes dober dan, da stvari, ki jih naše telo še zmore, ne počnemo z odporom.

Ampak s hvaležnostjo.

Ne zato, ker moramo.
Ampak zato, ker LAHKO. Ker zmoremo.

In delajmo na tem, da bomo lahko čim dlje. 💛

Vsak zase ve, kaj bi bilo potrebno za več zdravja.
Vprašanje je samo, ali bomo začeli zdaj — dokler še lahko.

🎉🎉 Praznovala sva oz. še traja :)16 let nazaj sva 8. aprila nič kaj čarobno začela najino zvezo.Sandra mi je po treh mes...
28/04/2026

🎉🎉 Praznovala sva oz. še traja :)

16 let nazaj sva 8. aprila nič kaj čarobno začela najino zvezo.

Sandra mi je po treh mesecih spoznavanja dala “ultimat”:

“Ali sva skupaj zares … ali pa zaključiva.”

Jaz sem bil takrat v fazi spoznavanja žensk in si res nisem želel resne zveze. Saj veste - fantje v 20ih in hormoni na vrhuncu :)

No, na srečo sem se odločil, da vseeno poskusiva "zares".
To je bila moja 2. najboljša odločitev v življenju.

Prva?
Da sem v Amsterdamu pristopil do nje. 😍

Ko smo se vrnili iz Amsterdama, sem kolegu takoj rekel:
“Ona bo moja.”

In očitno sem imel kar prav. 😄

Trenutno sva v Grčiji na potovanju, zato se tukaj malo manj javljava in precej več objavljava na storyjih.

In ker Sandri največ pomenijo darila v obliki potovanj - sem jo peljal v Grčijo za dobre 3 tedne

🎉 Praznujevaaa! 🎉Najina zgodba težkih začetkih in o uspehuIn katero vprašanje si zastaviva pred veliki odločitvami - izv...
01/04/2026

🎉 Praznujevaaa! 🎉
Najina zgodba težkih začetkih in o uspehu
In katero vprašanje si zastaviva pred veliki odločitvami - izveš na koncu objave.

Točno pred 5 leti, ko je bila Slovenija v rdeči coni sredi cov1da, sva midva naredila velik korak na najini poslovni poti – najela sva svoj prvi poslovni prostor!
In dan pred otvoritvijo je prišlo obvestilo, da se vse zapira.
Vse je bilo prepovedano. Midva pa sva želela učiti Access Bars tehniko, kjer se z rokami dela na glavi. 😅

Seveda sva imela plan za morebitno cov1d inšpekcijo: če pridejo, jim rečeva, naj raje ne hodijo, ker smo že čisto nagužvani! 🤣🤣

Bila sva polna dvomov in vprašanj.
Zakaj?
Ker so nama mnogi rekli:
👉 "Access Bars v Kranju? To so že poskusili ... pa ni nikomu uspelo."
👉 "Sta samo še ena v vrsti."
👉 "A pa to sploh koga zanima?"

A kljub temu sva sledila sebi. ❤️
Zaupala.✨
In upala...

Večkrat sva ostala sama na dogodkih.
Nihče ni prišel.
Ni bilo ravno lahko, a vseeno sva vztrajala in zaupala. ✨
Vizualizirala, da bo prostor nekoč premajhen, ker bo toliko ljudi.

In danes?
Prostor je večkrat poln! ❤️
Nekajkrat sva morala najeti dodaten prostor, saj najin sprejme samo 12 ljudi.

✨ Zato danes vedite, da četudi je prisoten strah in dvom - nagrada na koncu je vredna tveganja ;)
Naredite že to, kar si želite in o čemer sanjate.
Danes je pravi dan, ki ga čakate. Naredite prvi korak😍

📌Katero vprašanje si midva zastaviva, ko sva pred "težkimi" oz. bolje - velikimi odločitvami? 👇

⁉️Kaj je najslabše kar se lahko zgodi?
Da ozavestiva kaj je tisto resnično najslabše kar se lahko zgodi, če ne uspeva.
Sfrčkala bova 2.000€ za opremo prostora.
Sfrčkala bova nekaj mesecev najemnin.
In to je to v grobem.

⁉️Kaj pa je najboljše kar se lahko zgodi?
Začneva delat to, kar naju osrečuje in izpoopolnjuje.
Ljudem omogočava veliko spremembo v življenju.

✨Nama je bilo vredno tvegati nekaj denarja in časa.

In zdaj sva nagrajena vsakič, ko imava delavnico.
Ko prejmeva zahvale. ⭐
Ko ljudje spremenijo nekaj, kar jih že celo življenje omejuje. 😍

Sledite notranjemu klicu in poskusite ⭐
Ne more vam spodleteti - lahko samo odnehate.

In ravno danes začneva Akademijo investiranja z največ udeleženci do zdaj.

Vsega tega nebi bilo, če nebi takrat naredila koraka v najino smer.

PS: naslednjo Access Bars delavnico bova imela v soboto 16. maja v Kranju

In kaj vse je še mogoče? ⭐

Prihaja recesija?Naftna kriza, vojne, panika … konec sveta? 🙈Veliko ljudi me sprašuje, zakaj ne komentiram vsak dan, kaj...
31/03/2026

Prihaja recesija?
Naftna kriza, vojne, panika … konec sveta? 🙈

Veliko ljudi me sprašuje, zakaj ne komentiram vsak dan, kaj se trenutno dogaja na trgih, čeprav investiram in tudi druge učim samostojnega investiranja.

Zelo preprosto:
Ker se kot dolgoročni investitor s tem NE rabiš obremenjevat.

Večina teh novic je samo šum.
Šum, ki vzbuja strah.
Šum, ki jemlje miren spanec.
Šum, zaradi katerega ljudje odlašajo, čakajo in na koncu zamudijo leta rasti.

Tudi če pride recesija — in enkrat bo, brez dvoma — bo pač prišla.

Mogoče bo trajala pol leta.
Mogoče dve leti.
Če bo trajala dlje, bo pač dlje.

Ampak veš kaj?
Za dolgoročnega investitorja se strategija zaradi tega ne spremeni.

To samo pomeni, da bomo nekaj časa kupovali po nižjih cenah.
Na “razprodajah”. 🙂

In 10 let od danes se bomo teh težjih časov verjetno spominjali samo še kot obdobja, ko je bilo treba ostati miren in vztrajati.

Tisti, ki bo sledil strategiji in ne bo paničaril, bo imel od tega lahko celo korist.

Zanimivo je, da zadnjih 10 let nekateri ves čas čakajo “ta pravi” padec, “ta pravo” krizo, “ta pravi” trenutek za vstop…

V tem času (10 let) pa so delniški trgi naredili približno 250 % rasti.

Seveda so bili vmes tudi konkretni padci.
Tudi k0r0na.
Tudi strah.
Tudi negotovost.

Ampak dolgoročno je šla smer samo navzgor.

In potem dobivam sporočila ljudi, ki že 2 ali 3 leta čakajo na krizo, medtem pa so zamudili ogromno rasti.

Še večji problem od zamujenega profita pa je to, da so ves ta čas živeli v nemiru.

Kdaj bo p***o?
Kako hudo bo?
Ali je zdaj prepozno?
Ali naj še čakam?

To je naporno.
In popolnoma nepotrebno.

Zato moje mnenje?

Investirajte dolgoročno.
Mirno.
Stabilno.
Po strategiji.
Ne po strahu.

Jutri pa začnemo z Akademijo investiranja 🚀

Komaj čakam.
Pred nami je 1. modul od 10.

Za nama s Sandro so tudi precej slabo prespane noči 😅, ker ves čas dobivava nove ideje, kako program narediti še boljši, bolj jasen in bolj enostaven za razumevanje.

Res si želiva, da udeleženci dobijo znanje na čim bolj preprost, praktičen in uporaben način.

Za več info o Akademiji investiranja klikni na povezavo spodaj v komentarju 👇

Pred časom sva prejela sporočilo o boleči izgubi 😢Pisal nama je udeleženec, ki se takrat ni odločil za najino delavnico ...
29/03/2026

Pred časom sva prejela sporočilo o boleči izgubi 😢

Pisal nama je udeleženec, ki se takrat ni odločil za najino delavnico o investiranju, ker se mu je zdela predraga. 💰

Rekel je:
»Saj je vse to znanje danes na voljo brezplačno.« 🆓

Kmalu zatem je spoznal nekoga, ki mu je “brezplačno” svetoval, kam naj vloži denar.

Poslušal ga je.

Šlo je za eno izmed poznanih piramidnih shem.
In čez nekaj mesecev se je projekt zaprl čez noč.
Brez možnosti izplačila.
Stran se uganse, nimaš se več na koga obrniti.

Izgubil je vse. ❌
20.000 € prigaranega denarja.
Vse.

To boli. 😠
Zelo. 😡

In žal je takih zgodb precej več, kot si ljudje mislijo. 😢

Vse to pa je posledica NEZNANJA.

Ko ne poznaš opozorilnih znakov, ne veš, kaj gledati.
Ne ločiš med pravo investicijo in pastjo.
In potem ljudje upajo na srečo … namesto da bi razumeli, kaj sploh delajo.

Kasneje se je tudi on odločil drugače.
✅ Kupil je najin tečaj in začel investirati v resnične trge.

Donosno in mirno, brez piramidnih shem in skritih agend.

Prijava je možna na povezavi spodaj v komentarju 👇

Iskreno vam priporočava, da se za znanje odločite PREJ, preden vas neznanje drago stane.

V sredo, 1. aprila, začnemo z DESET-DELNIM celostnim tečajem o investiranju.
Znižana cena 347€ je pa na voljo samo še danes do polnoči.

S ponedeljkom bo cena precej višja — in po tej nizki ceni je ne bo nikoli več.

Prijavi se na povezavi spodaj v komentarju 👇

*****
Vprašanje je samo:
Boste še naprej upali na srečo?
Ali boste končno začeli investirati jasno, premišljeno in sebi v prid?

💡 Izberite mirnejšo in bolj donosno finančno prihodnost.

Prijavite se zdaj:
https://f.mtr.cool/fcfwzvjwkk

"To bi nas morali naučiti že v šoli."Pa nas niso.To so po ogledu najinega brezplačnega webinarja o investiranju za vsako...
27/03/2026

"To bi nas morali naučiti že v šoli."
Pa nas niso.

To so po ogledu najinega brezplačnega webinarja o investiranju za vsakogar povedali številni udeleženci.

Prav zaradi neznanja večina ljudi dela s svojim denarjem napake, ki jih kasneje drago stanejo.

Resnica je preprosta:
če ne razumeš denarja, inflacije in investiranja te sistem zelo hitro pusti zadaj.

Ampak ni treba, da je tako.

Posnetek webinarja si lahko ogledate le še do nedelje 29. 3., do polnoči. Potem ga umakneva.
V njem boste izvedeli:
📌 zakaj je investiranje danes praktično nujno
📌 katere napake dela večina ljudi
📌 in kako se jim lahko izognete tudi, če ste začetnik

Ne odlašajte.
Kliknite na gumb spodaj in si oglejte posnetek zdaj 👇

Address

Cesta Na Rupo 55
Kranj
4000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Sandra in Miha Stare posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share