19/03/2026
Dragi DŠMS alumni in člani,
poletje se hitro približuje, kar pomeni samo eno – čas je za letošnji DŠMS pikniku za alumne in člane! Z veseljem vas vabimo, da se nam pridružite na sproščenem srečanju ob dobri hrani, pijači ter glasbi! ☺️
SAVE THE DATE!
📅 Kdaj? V petek, 29. maja 2026, s pričetkom ob 18.00.
📍 Kje? Piknik pri kozolcu (Podutik, Ljubljana) – enaka lokacija kot je bila lani.
Mesto na pikniku si lahko zagotovite preko spodnje prijavnice:
https://forms.gle/ep2nzJJdUDaN5utT7
Prijave bodo možne do 25. maja (ponedeljek) oziroma do zapolnitve mest.
Veselimo se ponovnega srečanja, obujanja in ustvarjanja novih spominov!
Pridite lačni, žejni in pripravljeni na zabavo! 🥳
Lep pozdrav,
Vaš DŠMS