04/05/2020
Dobroo jutroo vsem skupaj!Pa smo dobili zeleno luč😁
Mi že komaj čakamo da se vidimo!
Pa še nekaj kratkih napotkov. Prosimo Vas, če ste lahko isto fajn kot ste bili pred to gripo. Vedno ste poklicali če ste zboleli ali zamujali oz ce je bilo karkoli, edini kar se je spremenilo je to, da Vas prosimo da imate zaradi inšpekcije s sabo masko. V primeru, da maske ne boste imeli oz jo pozabite, bomo za to poskrbeli mi. Pri blagajni bodo maske in zraven mask bo nastavljen "prašiček" v katerega lahko date kakšen prostovoljni prispevek, če vzamete masko. 🙏😊😇
Naročila sprejemamo samo preko telefona od 10h do 19h. Hvala!:)
Ko pridete pred salon Vas čaka zvonec, pozvonite in Vam pridemo odpreti.
NAJBOLJ POMEMBNO pa je to: Objemanje in izkazovanje ljubezni je na istem nivoju kot prej oz se nivo višje, ker se zelo dolgo nismo videli! Ena čudna gripa nas ne bo ovirala pri tem, da totalno izgubimo stik/dotik drug z drugim.
Imejte se prekraasno in se vdiimo kmalu 😇😊🙏