Multifit

Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Multifit MultiFit is de kleinschalige en persoonlijke sportschool van `t Zand. Bij MultiFit staat persoonlij

ZaterdagOutdoor circuit conditietraining 🏃 09.30 uur.De fitness is geopend van 09.00-13.00 uur.
16/10/2026

Zaterdag

Outdoor circuit conditietraining 🏃 09.30 uur.

De fitness is geopend van 09.00-13.00 uur.

Vrijdag zijn wij geopend van 08.30-21.00 uur.
15/10/2026

Vrijdag zijn wij geopend van 08.30-21.00 uur.

Donderdag09.30 uur: Yoga 🧘19.00 uur: Spinning 🚴De fitness is geopend van:08.30-13.00 uur.18.00-22.00 uur.
14/10/2026

Donderdag

09.30 uur: Yoga 🧘
19.00 uur: Spinning 🚴

De fitness is geopend van:

08.30-13.00 uur.
18.00-22.00 uur.

WoensdagDe fitness is geopend van 08.30-22.00 uur.🟢 Groepslessen🚴 Spinning: 09.15 uur🙏 Yin Yoga: 10.15 uur
13/10/2026

Woensdag

De fitness is geopend van 08.30-22.00 uur.

🟢 Groepslessen

🚴 Spinning: 09.15 uur
🙏 Yin Yoga: 10.15 uur

Dinsdag🔴 19.15 uur spinningDe fitness is geopend van:08.30-13.00 uur.18.00-22.00 uur.En........we hebben weer een nieuwe...
12/10/2026

Dinsdag

🔴 19.15 uur spinning

De fitness is geopend van:
08.30-13.00 uur.
18.00-22.00 uur.

En........we hebben weer een nieuwe uitdaging 💪

Maandag09.00 uur: Ashtanga Power Yoga 19.00 uur: Multicore20.00 uur: Yin YogaDe fitness is geopend van:🔴 08.30-22.00 uur...
11/10/2026

Maandag

09.00 uur: Ashtanga Power Yoga
19.00 uur: Multicore
20.00 uur: Yin Yoga

De fitness is geopend van:
🔴 08.30-22.00 uur.

Zondag zijn wij geopend van 09.30-14.00 uur.09.30 uur spinning.
10/10/2026

Zondag zijn wij geopend van 09.30-14.00 uur.

09.30 uur spinning.

Adres

Willem 't Hartplein 7
'T Zand
1756TZ

Openingstijden

Maandag 08:30 - 22:00
Dinsdag 08:30 - 13:00
18:00 - 22:00
Woensdag 08:30 - 22:00
Donderdag 08:30 - 13:00
18:00 - 22:00
Vrijdag 08:30 - 21:00
Zaterdag 09:00 - 13:00
Zondag 09:30 - 14:00

Telefoon

06-24232207

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Multifit nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Multifit:

Snelkoppelingen

Delen